Відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС при Черняхівській селищній раді

Дата: 30.03.2023 15:35

Відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Черняхівській селищній раді.

До порядку денного було внесено для обговорення наступні питання:

1. 1.Про заходи щодо запобігання виникнення лісових пожеж та дотримання вимог Правил пожежної безпеки в лісах, готовність до пожежонебезпечного періоду 2023 року на території Черняхівської селищної територіальної громади.

Доповіли:

- Максим Собецький, лісничий Черняхівського лісництва ДП “Пулинський лісгосп АПК”;

- Олександр Блощицький, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області.

2.Про аварійність гідротехнічної споруди по вулиці Мельнична в смт Черняхів.

Доповіла:

- Тетяна Гапій, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою селищної ради.

3. Про функціонування пунктів незламності на території Черняхівської селищної територіальної громади на весняно-літній період 2023 року.

Доповів:

- Сергій Герасимчук, начальник відділу цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи селищної ради.

За результатами обговорення прийнято відповідні рішення.