ЧЕРНЯХІВСЬКА ГРОМАДА ПРИДБАЛА П'ЯТЬ НОВЕНЬКИХ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ. ФОТО

Дата: 30.03.2023 15:05

ЧЕРНЯХІВСЬКА ГРОМАДА ПРИДБАЛА П'ЯТЬ НОВЕНЬКИХ АВТОБУСІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ДОЇЖДЖАЮТЬ НА НАВЧАННЯ ДО ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Сьогодні, 30 березня 2023 року, п’ять навчальних закладів Черняхівської селищної ради – Черняхівські ліцеї №1 і №2, Головинський і Жадьківський ліцеї та Селянщинський ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука – отримали нові шкільні автобуси вітчизняного виробництва.

Нагадаємо, що шкільний автопарк наших закладів освіти суттєво зменшився на початку повномасштабного вторгнення: 7 із 9 автобусів тоді відправили на потреби ЗСУ. Іншого спеціалізованого транспорту нашій громаді за цей час ніхто не надав. А навчальний процес повинен тривати. Тож в кінці 2022 року було прийнято рішення закупили за рахунок бюджету Черняхівської селищної ради шкільні автобуси. Закупівлі відбулись із застосуванням електронної системи публічних закупівель «Prozorro». Переможцем аукціону визнано ТОВ «Торговий дім «Еталон Авто». Ціна одного автобуса – 2 млн 950 тис.грн.

«Наші захисники і захисниці сьогодні відстоюють незалежність країни заради нашого майбутнього. А майбутнє – це наші діти. Вони розвиватимуть Україну, тому наші діти мають отримати гідну освіту. Відтак ми прийняли рішення закупити нові шкільні автобуси, які довозитимуть до закладів освіти 335 дітей. Це один із проектів, які нам вже вдалось реалізувати,»— сказала селищний голова Наталія РЕВЧУК.

Автобуси передали відділу освіти, молоді та спорту, і вже сьогодні водії забрали нових «залізних коней» до своїх навчальних закладів.