Наші юні поети серед найкращих в області!

Дата: 27.03.2023 16:49

Фото без описуВідбувся обласний (заочний етап) Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу» у розділі «Поезія». Приємно, що 5 учнів закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради стали переможцями цього конкурсу.

У віковій категорії 11-14 років з 68 творчих робіт найкращою визнано поезію «У нас трьохсотий» Опанасюка Богдана, учня Жадьківського ліцею, яка відзначена гран-прі та абсолютним І місцем (вчитель Огійчук Лариса Миколаївна).

Дипломи ІІ ступеня здобули:

• Артемчук Софія, учениця 6 класу Жадьківського ліцею – за поезію «Лист до брата» (вчитель Присяжнюк Юлія Петрівна),
  •  Буднік  Іван, учень 6 класу Черняхівського ліцею № 1 – за поезію «Моєму татові-воїну» (вчитель  Собченко Тетяна Дмитрівна).
  • Юрченко Дарина, учениця 7 класу Головинського ліцею,  отримала диплом ІІІ ступеня за роботу «Цикл новорічно-різдвяних пісень» (вчитель Оникійчук Ольга Іванівна).

У віковій категорії 15-18 років змагалися між собою 40 учасників. Диплом ІІ ступеня  має Шеремет Марія, учениця 9 класу Головинського ліцею за роботу «Цикл новорічно-різдвяних пісень» (вчитель Рудюк Майя Євгеніївна).

Щира подяка переможцям конкурсу, їх учителям, усім учасникам І та ІІ етапів. Діти  засобами образного слова показали, як вони розуміють війну, як уболівають за наших героїв-захисників, розповіли про  їхні  подвиги, про боротьбу українців за свободу, висловили почуття любові до рідної України. У віршах звучить ненависть до ворогів, які із загарбницькою метою прийшли  на нашу землю. Кожну роботу неможливо було читати без хвилювання. Дякуємо вам, наші юні творчі особистості. Зичимо й надалі  розвивати свої обдарування під керівництвом учителів-наставників.

Усім здоровя, упевненості в своїх силах та, безперечно, ПЕРЕМОГИ!

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради