Прозвітували старости Селянщинського та Пекарщинського старостинських округів

Дата: 27.03.2023 12:02

24 березня про свою роботу протягом 2022-2023 років прозвітували перед своїми громадами старости Пекарщинського та Селянщинського старостинських округів – Наталія МОСТОВА та Дмитро ПОПРОЦЬКИЙ.

Зустрічі із мешканцями були активними та конструктивними. Конкретні проблеми та успіхи обговорили у відкритій дискусії за участі Черняхівського селищного голови Наталії РЕВЧУК, заступника голови Андрія ЮЩЕНКА, секретаря ради Тетяни ТАРНАВСЬКОЇ, керуючого справами виконавчого комітету Василя ЧЕЧКА, начальника відділу земельних ресурсів Володимира КАЛЬЧУКА.

Як і раніше, в основному піднімалися питання благоустрою населених пунктів старостинських округів, вивіз ТПВ від населення, робота закладів освіти та культури, земельні питання, стан комунальних та місцевих доріг.

За підсумками зустрічей намічено ряд першочергових заходів із задоволення потреб жителів та стабільного розвитку старостинських округів.

Педагогічним та учнівським колективом Селянщинських ліцею та закладу дошкільної освіти в цей день були організовані концерт та благодійний ярмарок, на якому зібрали більше 4 тисяч гривень. Кошти передали волонтерам для допомоги нашим землякам, які воюють на передовій.