Поприбирали навколо ставка в Черняхові. ФОТО

Дата: 27.03.2023 10:30

У неділю, 26 березня, активісти, які вболівають за екологічний стан річки Очеретянка, що протікає через Черняхів, поприбирали навколо черняхівського ставка. Приємно, що серед свідомих громадян, які прийшли на толоку, було і троє депутатів з однієї з фракцій Черняхівської селищної ради: Віктор Ревчук, Андрій Маційчук і Андрій Шлапак.

Протягом 2,5 годин спільної роботи зібрали повну вантажівку сміття, серед якого найбільше пляшок і різного целофану. Найчастіше це сміття виловлювали з води та очеретів.

Сподіваємось, що жителі містечка будуть більш відповідальними у ставленні до навколишнього середовища і не залишатимуть тут своє сміття після відпочинку.