Проведено І етап 22 обласної виставки-конкурсу учнівської молоді «Великодні писанки»

Дата: 27.03.2023 12:00

Фото без описуЗ метою популяризації писанкарства, пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді та залучення школярів до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини та традицій українського народу, 24 березня в Будинку дитячої юнацької творчості було проведено І етап 22 обласної виставки-конкурсу учнівської молоді «Великодні писанки».

Її учасниками стали 18 юних писанкарів з десяти закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради, які змагалися у трьох вікових категоріях (середня, молодша і старша) та у двох номінаціях – "Писанка" та "Мальованка". З привітальним словом до всіх учасників та глядачів виставки - конкурсу звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Заборчук та вихованці гуртка БДЮТ.

На розгляд журі кожен учасник виставки-конкурсу представив виготовлені власноруч зразки писанок та мальованок, які естетично були оформлені у вигляді композиції, а також виконав практичне завдання на задану тему. Перед членами журі було поставлене нелегке завдання - відібрати писанки за розписом, орнаментом, колористикою, художнім рівнем та оригінальністю робіт. Особливу увагу звертали на практичну роботу: акуратність, чіткість, правильність ліній. Роботи вийшли дуже яскраві та емоційні.

Абсолютними переможцями виставки-конкурсу стали

• номінація «Писанки»:

- 06-10 років - Пилипчук Анна, Черняхівський ліцей №1.

- 11-14 років - Конча Маргарита, Видиборський ліцей.

-15 -18 років — Черняк Аліна, Головинська гімназія.

• номінація «Мальованки»:

-11 - 14 років — Вишневська Крістіна, Дівочківська гімназія.

Призерами виставки-конкурсу стали:

номінація «Писанки»:

- 06-10 років

• ІІ місце Собченко Ангеліна, Андріївський ліцейГоворенкова Дарія, Черняхівський ліцей №1.
  • ІІІ місце - Ваховська Соломія, Андріївський ліцейТетера Артем, Черняхівський ліцей №1.

- 11-14 років

• ІІ місце Магдич Єва, Черняхівський ліцей №1Загайнова Зоряна, Черняхівський ліцей №1; Байталюк Микола, Бежівська гімназія.
  • ІІІ місце - Слюсар Дарина, Черняхівський ліцей №2Пузиренко Каріна, Черняхівський ліцей №2Чудяк Олександра, Черняхівський ліцей №2.

-15 -18 років

• ІІ місце — Лук`яненко Аліна, Головинська гімназія; Земфір Аліна, Черняхівський ліцей №1.
  • ІІІ місце Ковальчук Діана, Черняхівський ліцей №1.

Щиро вдячні всім юним писанкарям, талановитим педагогам, директорам та керівникам гуртків БДЮТ та СЮТ, які долучилися до цього конкурсу, проявили фантазію, поділилися своєю майстерністю і створили гарний настрій.

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради