Повідомлення RASFF стосовно виявлення сальмонели у курячих четвертинах, що експортувались з Польщі

Дата: 22.03.2023 13:00

Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує про надходження інформаційного повідомлення системи RАSFF від 10 лютого 2023 року № 2022.7639-fup 4, стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis (присутність у 2 з 5 зразків) у курячих четвертинах, що експортувались з Польщі (виробник: Cedrob S.A., Poland; відправник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкаси).

Попереджаємо операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо терміново повідомляти спеціалістів Житомирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за тел. (068) 735- 02-36, (04134)4-13-42 або на електронну адресу chern_upr.dpss@ukr.net. та письмово проінформувати про виявлену невідповідність до 22.03.2023 року.