Відбулась творча зустріч із молодим поетом Віктором Остроухом

Дата: 21.03.2023 09:15

Бібліотека - це особливий простір зі своєю енергетикою, настроєм, затишком. Тут ми спілкуємось, ділимось спогадами, радощами та проблемами, знайомимось з новими друзями, обговорюємо події в країні та в усьому світі, разом шукаємо вихід із складних ситуацій. Приємно, що останнім часом все частіше в бібліотеці ми зустрічаємось із талановитою молоддю.

Ось і 20 березня 223 року, напередодні Всесвітнього дня поезії, у нас в гостях був надзвичайно талановитий молодий поет Віктор Остроух. Більшу частину свого життя він прожив на Дніпропетровщині, а два роки тому повернувся на рідну землю, наразі проживає в Черняхові. Поезія Віктора Остроуха захоплює та примушує замислитись й назавжди залишається в душі. Він відвертий і щирий в своїх віршах.

Зустріч була теплою і неймовірно емоційною. Віктор розповідав про себе, читав власні твори, ділився планами на майбутнє та секретами, звідки бере сюжети для своїх поезій. Щиро дякуємо Віктору Остроуху за цікаве спілкування та бажаємо поетичного натхнення, добра та миру. Чекаємо на нові вірші та нові зустрічі!

Черняхівська центральна бібліотека