Вітаємо талановитих дітей Черняхівської громади та їх наставників з перемогою у конкурсі «Космічні фантазії»!

Дата: 21.03.2023 08:30

Щороку обласним центром дитячої та юнацької творчості проводиться Всеукраїнський конкурс «Космічні фантазії» з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук.

Для участі у конкурсі надійшли 102 творчі роботи із різних територіальних громад Житомирщини. Кожен із учасників створив свій оригінальний та унікальний твір, показав авторське бачення космічного простору та свої художні здібності. Діти зробили крок назустріч неймовірним космічним фантазіям, відобразивши реальні та фантастичні події, явища, міжпланетні польоти, інопланетні системи та позаземні цивілізації.

Нашу громаду представляли переможці І етапу конкурсу: юні таланти БДЮТ, СЮТ, Черняхівського ліцею №1, Черняхівського ліцею №2, Селянщинського ліцею та Бежівської гімназії у шести номінаціях:

• образотворче мистецтво,
  • декоративно-прикладне мистецтво,
  • література та журналістика,
  • фото-, відео- та кіномистецтво,
  • комп’ютерна графіка,
  • музичне мистецтво.

За підсумками рішення журі

• в номінації «Образотворче мистецтво» абсолютний переможець - Кучерчук Діана, БДЮТ, вчитель Сарата Т.І.;

• в номінації «Музичне мистецтво» - ІІІ місце: Тріо «Зірочки», Бежівська гімназія імені М.П. Дашкевича, вчитель Муравицька В.Г.;

• в номінація «Література та журналістика» - ІІІ місце: Розентригер Максим Селянщинський ліцей імені Героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука, вчитель Осадча І.В.

Вітаємо талановитих дітей та їх наставників, а також бажаємо нових творчих перемог та нових звершень усім учасникам виставки-конкурсу «Космічні фантазії-2023».

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради