Черняхівська громада – одна серед 4 територіальних громад, які успішно пройшли відбір до ще одного Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 17.03.2023 11:40

Фото без описуЧерняхівська громада – одна серед 4 територіальних громад, які успішно пройшли відбір Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», направлений на розбудову сучасної системи внутрішнього контролю в територіальних громадах.

Місцеві фінансові органи відібраних громад у найближчий час (протягом наступних півроку) разом із консультантом будуть мати можливість здійснити заходи щодо побудови сучасної системи внутрішнього контролю відповідно до вимог законодавства.

Пріоритетні цілі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»:

1. Сформована ефективна правова основа для здійснення децентралізації, включаючи секторальну та фіскальну.
  2. Територіальні громади, які здатні реалізовувати нові повноваження, включаючи управління персоналом, адміністрування і фінансову прозорість.
  3. Покращена якість послуг.
  4. Побудована система, яка забезпечує належне фінансування регіональних органів влади (області, району та територіальних громад).
  5. Зміцнені інструменти місцевого економічного розвитку.
  6. Побудована більш ефективна співпраця органів влади різних рівнів.
  7. Підвищена обізнаність й участь громадян у бюджетуванні, плануванні та прийнятті рішень щодо надання послуг в громадах.