Відбулись змаганнях «Cool Games» для учнів середньої вікової групи

Дата: 17.03.2023 08:00

Фото без опису16 березня 2023 року в Черняхівському ліцеї №1 за перемогу у змаганнях з «Cool Games» змагались 8 збірних команд (учні середньої вікової групи – 5 -7 класи) закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради.

Це фізкультурно-оздоровчий захід на основі естафетного комплексу вправ.

Майбутні спортсмени здивували своєю фантазією та навиками, чудово проявили командну згуртованість. Окрім спортивних змагань на учасників чекала культурна програма: флеш-моб та танцювальні руханки, які провела хореограф Черняхівського ліцею №1 Г.В.Супруненко.

У підсумку змагань І місце посіла команда Головинського ліцею, ІІ місце – Черняхівський ліцей №1, ІІІ місце – Жадьківський ліцей.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Але найголовніший приз – це емоції та жага до спорту, яку діти здобули завдяки участі у змаганнях Cool Games. Зазначимо, що «Cool Games» це не лише змагання, а й спілкування, нові знання і позитивні емоції. Головне – вдалося на деякий час відволікти дітей від воєнного сьогодення і за це ми надзвичайно вдячні всім.

Вітаємо учасників Cool Games і бажаємо подальших успіхів на навчальному і спортивному фронтах! Перемога буде за нами! Все буде Україна!

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради