В Черняхові відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам`яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 13.03.2023 08:00

Фото без описуПопуляризуємо настільний теніс, підвищуємо спортивну майстерність та залучаємо дорослих до занять фізичною культурою та спортом.

Відділ освіти, молоді та спорту за сприяння Черняхівської селищної ради 11 березня 2023 року організували турнір з настільного тенісу серед старостинських округів й на один день змінили робочий розпорядок вихідного дня на дружні змагання. В приміщенні спортзалу Черняхівського ліцею №2 за перемогу змагалися чоловіки та жінки. Учасників протягом турніру супроводжували гарний настрій, щирі емоції та спортивне напруження. Свято спорту з самого початку і до кінця проходило в дружній атмосфері. Усі охочі могли подивитися змагання та підтримати своїх товаришів і знайомих.

Керуючий справами виконавчого комітету Черняхівської селищної ради Василь Чечко, головний спеціаліст відділу освіти Світлана Колядич, директор Черняхівського ліцею №2 Валентина Каллер звернулися до присутніх з вітальним словом та побажаннями спортивних успіхів у змаганнях.

Турнір пройшов дуже злагоджено. Відмінно спрацював головний суддя змагань Сергій Гречаний. Учасники показали високий рівень підготовки, адже під час гри постійно аналізували ситуацію, миттєво обирали тактику та ефективно застосовували різні технічні прийоми.

В результаті упертої та напруженої боротьби на ігровому полі, підсумкова таблиця має такий вигляд:

У загальнокомандному заліку

• 1 місце – Селянщинський старостинський округ;
  • 2 місце – Жадьківський старостинський округ;
  • 3 місце – Черняхів.

В особистому заліку:

Чоловіки

• 1 місце – Дмитро Попроцький (Селянщина);
  • 2 місце – Олександр Ставінський (Черняхів);
  • 3 місце – Іван Комендант (Черняхів).

Жінки

• 1 місце – Оксана Протасевич (Селянщина);
  • 2 місце – Олена Мухлінська(Жадьки).

Змагання відбулись у дусі здорової конкуренції та взаємоповаги. На закритті змагань Василь Чечко та Світлана Колядич побажали подальших спортивних успіхів та нагородили переможців та призерів кубком, грамотами, медалями.

Участь у таких змаганнях сприяє отриманню змагального досвіду, підвищенню спортивної майстерності тенісистів, зміцненню дружніх стосунків між спортсменами, пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку.

Бажаємо всім жителям Черняхівської громади, які захоплюються настільним тенісом, і надалі розвивати даний вид спорту та ставати переможцями змагань.

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради