#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: понад 243 мільйони гривень податку надійшло в місцеві бюджети громад від малого бізнесу

Дата: 10.03.2023 16:00

Фото без описуЗа повідомленням ГУ ДПС у Житомирській області до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень цього року надійшло 243,5 мільйони гривень єдиного податку.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи – підприємці, які сплатили 171,4 мільйони гривень, юридичні особи – спрощенці – 40 млн грн та сільськогосподарські товаровиробники – 32,1 млн грн гривень єдиного податку.

Податкова служба продовжує взаємодію з територіальними громадами та платниками податків щодо зручності процесів у сфері оподаткування та сплати податків до місцевих бюджетів.

Сумлінно сплачуєте єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим забезпечуйте життєдіяльність територіальних громад!