Дата: 09.03.2023 09:00

Фото без описуПлакало небо та люди: Черняхівська громада провела в останню дорогу загиблого Героя Олега Шкуропату

Кілька днів тому страшна звістка про смерть воїна сколихнула нашу громаду. А вчора, 8 березня 2023 року, відбулося поховання 28-річного старшого солдата Олега Сергійовича Шкуропати з Черняхова.

Його друзі ділились згадками про Олега тільки як про позитивну, працелюбну та щиру людину, яка любила спорт і завжди та у всьому знаходила позитив. Вмів багато чого, швидко навчався новому.

Після строкової служби в армії, працював у 23 ДПРЧ, потім в службі судової охорони. Він був підтримкою для всіх: для коханої дружини, батьків, рідних, друзів і колег.

З початку повномасштабної війни за покликом серця пішов захищати Україну від ворога. 4 березня 2023 року Олег загинув на полі бою, до останнього подиху борючись за свою Батьківщину. Того дня, захищаючи своїх побратимів, він прийняв удар ворога на себе.

Смерть Героя стала страшною раною і вічним болем для його сім’ї та друзів. Громада попрощалася з воїном та на колінах провела його в останню путь. Не приховували сліз навіть мужні чоловіки. Плакало дощем і небо.

Зі словами співчуття до присутніх під час прощання з Героєм звернулися керівники громади, капелан отець Володимир і вчителька, яка знала Олега ще школярем.

Прапор, яким було вкрито труну, урочисто був переданий дружині Світлані. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героя, який поклав своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

Схиляємо голови перед подвигом нашого земляка.

Вічна шана і пам'ять!

Герої не вмирають!

Ми завжди пам’ятатимемо про них.Фото без опису