Вітаємо рій "Соколовці" Черняхівського ліцею №1 з ІІІ місцем в обласному онлайн-конкурсі ватр «Слава Героям» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 09.03.2023 15:00

Визначено переможців обласного онлайн-конкурсу ватр «Слава Героям» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Цьогоріч свої конкурсні роботи представили 1144 учасники у складі 143 роїв з 31 територіальної громади Житомирщини. Рої у складі восьми учасників надсилали відео виступів. Це літературно-мистецький захід з метою уславлення героїчності захисників і захисниць України, борців за свободу нашої держави в умовах повномасштабного вторгнення рф. Оцінювання відеороликів проходило за такими критеріями: змістовність та відповідність ідеям гри, сценічна культура, рівень технічної та художньо-виконавської майстерності, артистизм.

Згідно підсумкового наказу та протоколу конкурсу, серед призерів зазначеного конкурсу відзначено і рій "Соколовці" Черняхівського ліцею №1- ІІІ місце. ВІДЕО

Вітаємо:

• Волинця Назарія, учень 9-Б,
  • Пінчука Василя, учень 11-Б,
  • Комендант Анну, ученицю 11-А,
  • Троценка Олега, учня 11-А,
  • Стеценко Юлію, ученицю 10-Б,
  • Чернявську Каріну, ученицю 7В,
  • Жеревко Софію, ученицю 8-Б,
  • Довгань Владиславу, ученицю 8-Б,
  • Лятушинську Надію, ученицю 6-А,
  • Лятушинського Костянтина, учня 3-А ,
  • Салімововича Дмитра, учня 7-Б,
  • Сахненко Валентину, ученицю 11-А,
  • Забродського Богдана, учня 11-Б класу та керівників Онищук Л.Г., Нонік Н.Л.

Вітаємо юних джур і їх наставників з заслуженою перемогою!

Бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що перемога у ваших руках. Бажаємо також браво, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості.

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради