До уваги військовослужбовців та ветеранів війни! Долучайтеся до участі у Всеукраїнських змаганнях «Ігри нескорених»!

Дата: 07.03.2023 15:00

Фото без описуМіністерство у справах ветеранів України запрошує військовослужбовців і ветеранів війни до участі у Всеукраїнських змаганнях «Ігри нескорених»! Посильте національну збірну та представте Україну на Invictus Games у Дюссельдорфі!

Подати заявку можна у декілька простих кроків на платформі.

Останній день прийому заявок на участь у відборі – 14 березня.

Аби подати заявку необхідно авторизуватись за допомогою КЕП або через BankID чи додаток «Дія». Заповнення аплікаційної форми займе не більше 5 хвилин: вам необхідно вказати свої ідентифікаційні і контактні дані, обрати вид спорту, вказати свої фізичні характеристики (такі як вага та домінуюча рука) і розмір одягу, аби організатори підготували для вас спортивну форму.

Також необхідно додати до заявки:

висновок ВЛК, МСЕК або інші первинні документи, що засвідчують поранення/травму/хворобу внаслідок бойових дій;

довідку від лікаря спортивної медицини (аби впевнитись, що заняття обраним вами видом спорту не нанесуть шкоди здоров’ю). Докладно про те, де можна отримати довідку, читайте тут;

військовослужбовці також додають довідку про те, що вони проходять військову службу (будь-який документ про проходження служби у військовій частині).

Участь у відборі можуть взяти особи, які отримали поранення/травму/хворобу під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій:

• військовослужбовці;
  • ветерани війни;
  • особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту;
  • особи, звільнені з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах.

У Житомирській області отримати довідку про допуск до змагань можна у КНП “Обласний медичний центр спортивної медицини” Житомирської обласної ради, що знаходиться за адресою м. Житомир, Майдан Перемоги, 10-А. Також можна зателефонувати за номерами: 097-726-73-56, 093-102-05-97, 096-154-08-14.

Якщо ви маєте запитання або складнощі в поданні заявки, телефонуйте за номером +380 (63) 230-23-25.