Безбар’єрність: соціальний проєкт «Портал психології» для людей із порушеннями слуху

Дата: 28.02.2023 12:33

Фото без описуЯк повідомляє ГО «Безбар’єрність», партнер у низці безбар’єрних проєктів медіасервіс MEGOGO реалізує ініціативу з підтримки психічного здоров’я людей, які мають порушення слуху.

«Портал психології» – це серія відеороликів із перекладом українською жестовою мовою, які містять рекомендації на різну тематику або вправи з арт-терапії.

Переходьте за посиланням, щоб дивитися http://bit.ly/3Idfko8

Проєкт «Портал психології» є частиною соціальної ініціативи MEGOGO «Дивись як чутно», мета якої – доступне кіно для людей з порушеннями слуху та зору. Для цього медіасервіс адаптує контент жестовою мовою, а також робить аудіодискрипцію – голосовий опис того, що відбувається на екрані.