День пам`яті Владислава Підосичного

Дата: 24.02.2023 14:20

Фото без описуСьогодні всі українці згадують, як починалось повномасштабне вторгнення. Черняхівська громада згадує свого Героя - Владислава Підосичного, який, відбивши на Сумщині люту атаку окупантів, загинув 24 лютого 2022 року.

В роковини трагедії керівник громади Наталія Ревчук, староста Бежівського старостату Леся Мацієвська разом із рідними загиблого Героя вшанували пам'ять захисника квітами і хвилиною мовчання.

"Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли життя зa Україну, – нaш oбoв’язoк. Владислав був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність держави, і віддав своє життя за мир та спокій на рідній землі. Минув рік з дня його героїчної смерті, але біль та смуток не вщухають у наших серцях. Ми пам’ятаємо і низько схиляємо голови перед усіма воїнами, які поклали свої життя задля миру та спокою в Україні», – сказала селищний голова.

Отець Володимир на могилі Героя провів поминальну панахиду.

Владислав Підосичний був справжнім Героєм, став прикладом мужності, героїзму та відваги. Указом Президента України Владислав Підосичний нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна пам'ять Героям!