365 днів боротьби. Тримаємо стрій!

Дата: 24.02.2023 08:00

Фото без описуСьогодні, 24 лютого, - роковини повномасштабного вторгнення росії на територію України. День, який розділив життя багатьох українців на «до» та «після».

Минає 365 днів боротьби за право називатись українцями, жити на своїй землі… Днів, в яких переплелись біль за втраченими життями, знівеченими долями і нескорена жага перемоги над підлим окупантом, який вже майже 9 років силою намагається розширити власні кордони за рахунок українських земель.

Наперекір всім прогнозам ворога, українці тримають стрій. Кожен на своєму фронті, всі працюють для нашої Перемоги. Щодня наші захисники вражають весь світ своєю сміливістю. І їхній подвиг назавжди закарбований в пам’яті сучасників та майбутніх поколінь.

За цей час ми всі стали сильнішими, витривалішими і згуртованішими. Практично кожен українець – волонтер, який підтримує ЗСУ. Дякуємо всім за те, що йдемо спільною дорогою до Перемоги!

Схиляємо голови в скорботі за загиблими Героями, які віддали життя в цій боротьбі! Молимось і підтримуємо тих, хто продовжує цю боротьбу за наше майбутнє у вільній Україні!

Наша битва за право жити триває. Тож будьмо сильними! Віримо в Збройні Сили України! Віримо в кожного, хто щодня бореться за свою країну!

Слава Україні! Героям слава!

З вірою в Перемогу

Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук