Нові знання та необхідне обладнання для патронажних медсестер від дитячого фонду ООН

Дата: 21.02.2023 16:00

In Touch Ukraine Foundation повідомляє про те, що протягом 15-17 лютого 2023 року 59 медичних сестер із різних громад Житомирської області пройшли навчання щодо впровадженням універсально-прогресивної моделі домашніх візитів до вагітних та родин з дітьми від 0 до 3 років від ЮНІСЕФ.

Дитячий фонд ООН (UNICEF) у партнерстві із Міністерством охорони здоров’я України працює в напрямку поширення такої моделі патронажу до родин з дітьми в Україні. Універсально-прогресивна модель домашніх візитів покликана покращити доступність та якість медико-соціальних послуг для родин із дітьми від 0 до 3 років.

Після проходження триденного тренінгу медсестри, котрі здійснюватимуть патронаж за універсально-прогресивною моделлю, отримали у межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки UNICEF Ukraine портативні педіатричні набори. До складу таких наборів входять:

•  дитячі ваги;
  •  отоскоп;
  •  фонендоскоп;
  •  пульсоксиметр;
  •  ліхтарик;
  •  метр дитячий;
  •  планшет.

Навчання проводилося у межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) UNICEF Ukraine та у партнерстві з Житомирський медичний інститут.

Житомирська ОДА

#Медицина #InTouchUkraineFoundation #intouchukraine #UNICEF_Ukraine #UNICEF #житомирщина #пмсд #патронаж #житомир #коростень #юнісеф #україна #разомдоперемоги