Пройшла робоча зустріч із надавачами соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation

Дата: 21.02.2023 15:30

Фото без описуIn Touch Ukraine Foundation повідомляє про те, що днями провели робочу зустріч із надавачами соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF).

На зустрічі серед 23 фахівця із 9 громад Житомирської області були й фахівці із Черняхова.

Під час зустрічі поговорили про:

• підсумки роботи за минулий 2022 рік (досягнення та майбутні цілі);
  • перспективи розвитку;
  • проблемні питання;
  • крос-секторальний принцип організації діяльності.

Залучений психолог Вікторія Амелічкіна розповіла про особливості взаємодії з людьми, які переживають втрату:

• загальні поняття процесу переживання втрати;
  • типові помилки при спілкуванні з людьми, які переживають втрату;
  • перша психологічна допомога при переживанні втрати.

У межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки UNICEF Ukraine на Житомирщині працює 75 надавачів соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту.

«Це ті фахівці, які щодня працюють з родинами з дітьми, які першими дізнаються про їх потреби і проблеми. Від розуміння потреби конкретної родини можна надати якісну послугу гуманітарного кейс-менеджменту, запросити за потреби психолога чи іншого спеціаліста для допомоги та підтримки», - зазначає програмний координатор напрямку «Захист дітей» крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation Тетяна Піка.

#Захист_дітей #InTouchUkraineFoundation #intouchukraine #UNICEF #UNICEFUkraine #Житомир #психолог #діти #навчання #педагоги #проект #територіальні #громада #громадська #організація