Провели інструктивно-методичне заняття з відповідальними за військовий облік

Дата: 21.02.2023 15:00

Фото без описуСьогодні, 21 лютого 2023 року, в адміністративному приміщенні Черняхівської селищної ради відбулося інструктивно-методичне заняття із працівниками органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, представниками підприємств і організацій,  відповідальними за ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Заняття провів майор Іван Войтович – заступник начальника 9 відділу Житомирського РТЦК та СП.

У ході навчання спільно з учасниками було розглянуто практичні питання ведення обліку:

• Про ведення військового обліку на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах.
  • Про ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування.
  • Про порядок бронювання військовозобов’язаних.

Основна мета інструктивно-методичного заняття – забезпечення ефективного функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку i дотриманням ними встановлених правил військового обліку.

Увагу присутніх було акцентовано на необхідності періодичного звіряння особових карток призовників і військовозобов’язаних із записами у військових квитках, а також звіряння облікових даних з даними РТЦК та СП.

Присутні отримали вичерпну інформацію з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, організації та проведення мобілізаційної роботи та порядок бронювання військовозобов’язаних, а також мали можливість з’ясувати окремі питання та отримати обґрунтовані відповіді на них.