Молодь Житомирщини запрошують до участі в конкурсі виконавців художнього слова до дня народження Тараса Шевченка

Дата: 20.02.2023 10:00

Управлінням культури та туризму Житомирської ОВА спільно з Житомирським фаховим коледжем культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради організовано проведення  IV обласного конкурсу виконавців художнього слова, присвяченого 209-й річниці з дня народження Тараса Шевченка «ЄДНАЙМО УКРАЇНУ ТАРАСОВИМ СЛОВОМ».

Коли? 09 березня, початок о 12:00.

Де? Актова зала 2-го корпусу коледжу культури (вул. Святослава Ріхтера, 27, 2 поверх).

Конкурс проводиться з метою популяризації творів великого генія українського народу Тараса Шевченка, заохочення до класичної спадщини молодих талантів, сприяння формуванню професійної майстерності, високої духовності, усвідомлення національної ідеї та збереження традицій українського народу.

До участі в конкурсі запрошуються аматори, учнівська молодь, студенти закладів вищої освіти.

На конкурс учасники представляють репертуар конкурсних творів: поезія, уривок із драматичних творів, літературна композиція за творами Тараса Шевченка (один твір на вибір конкурсанта). Тривалість виступу не повинна перевищувати 10 хвилин.

Учасники конкурсу подають заявку на електронну адресу: shevchenko_fest@ukr.net

З положенням про конкурс та формою подання заявки можна ознайомитися ТУТ.