Перевірили укриття і нові санвузли в Селянщинському ліцеї імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука

Дата: 20.02.2023 08:30

Минулого року в Селянщинському спортивному ліцеї імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука розпочали ремонтні роботи зі встановлення та облаштування внутрішніх санвузлів для здобувачів освіти та персоналу. Цьогоріч ці санвузли вже справно працюють.

Днями якість виконання ремонтних робіт проінспектували Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук спільно із начальником відділу освіти, молоді та спорту Наталією Заборчук.

Під час візиту до навчального закладу перевірили роботу укриття, яке зробили в найближчому до ліцею підвальному приміщенні, що було визнане придатним для використання. Тут є і кімната для дошкільнят із Селянщинського закладу дошкільної освіти, яку використовують під час повітряних тривог. (На останніх фото - підвальне приміщення для укриття ДО ремонту).

Згідно вимог, в укритті є спеціальна аптечка екстреної допомоги. Принагідно таку додаткову аптечку передали Селянщинському ліцею від дитячого фонду ООН Unicef.