Пам`яті Воїна. Шикіта Станіслав Миколайович

ШИКІТА

Станіслав Миколайович

сержант

Доля Героя розпорядилась так, що життя його обірвалось на землі, де воно і розпочалось. Станіслав Миколайович народився 19 вересня 1979 року в селі Білокузьминівка Костянтинівського району Донецької області.

Тут пройшли перші його дитячі роки. З часом родина переїхала до Полтавської області. Там Станіслав навчався в Гадяцькій школі №3, після закінчення якої продовжив навчання в місцевому ПТУ, де здобув професію водія-меліоратора.

Далі була служба в армії. Після повернення зі служби, поїхав до Києва, зайнявся улюбленою справою – пішов працювати водієм у службу таксі.

З перших днів повномасштабного вторгнення рашистів Станіслав, не вагаючись, прийняв рішення стати на захист Батьківщини. Вже 12 березня пішов добровольцем на службу в ЗСУ. Пройшов нелегкий бойовий шлях у багатьох гарячих точках.

18 січня 2023 року біля селища Червона Гора Бахмутського району Донецької області життя захисника Шикіти Станіслава Миколайовича обірвалось. Загинув як Герой.

Захисник України повернувся на щиті 23 січня 2023 року. Цього ж дня відбулось прощання.

Віддати останню шану мужньому земляку прийшли керівництво громади і староста Жадьківського старостинського округу, представники дев`ятого віділу Житомирського РТЦК та СП, військові побратими і земляки . Духівництво на чолі з Архієпископом Житомирським і Поліським Володимиром звершили чин поховання Героя.

У вічній скорботі залишилась мати Валентина Миколаївна, близькі і рідні покійного.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях...

Вічна пам’ять і слава Герою!