Дата: 02.02.2023 08:30

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста юридичного відділу селищної ради Дарину Павлову.

Шановна Дарино Дмитрівно!

У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров’я та щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, незабутніми подорожами, приємними клопотами і плідними справами!

Успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Нехай кожен день буде легким та приємним і радує Вас добрими новинами і гарним настроєм.