Вітаємо з прекрасним ювілеєм депутата селищної ради VIII скликання, директора КНП "ЦПМСД" Аллу Виговську!

Дата: 02.02.2023 08:00

Шановна Алло Миколаївно!

У день вашого народження прийміть наші найкращі побажання! Бажаємо вам справжнього жіночого щастя, успіхів на роботі, незгасного джерела внутрішньої енергії! Хай життєва дорога буде світлою і радісною, а людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Мрійте, посміхайтесь, насолоджуйтесь кожною миттю, щоб кожен ранок був щасливим, день – корисним, а вечір – незабутнім. Дивіться вперед з надією, назад із вдячністю, по сторонах – з любов´ю. Зустрічайте кожен день з посмішкою – і він обов`язково відповість Вам взаємністю.

Міцного Вам  здоров´я, Божого благословіння, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро. Мирного неба над головою та спокою в рідній Україні!