Обережно! Фальсифікат

Дата: 27.01.2023 15:30

Черняхівське управління Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до повідомлення ТОВ ФІРМА «АПРЕЛЬ» від 20.01.2023, що розташоване за адресою: вул. Матросова, 1-А, м. Харків, стосовно виявлення фактів фальсифікації продукції, виробництва вказаного підприємства, а саме: масла солодковершкового "Екстра 82,5%".

На фальсифікованій продукці ївказано назву товариства ТОВ “Фірма Апрель” замість ТОВ ФІРМА “АПРЕЛЬ”. Дата виробництва вказана 31.03.2023, з огляду на те, що наразі січень 2023 року.

Уникайте придбання вищезазначеної продукції і, у разі виявлення в обігу, повідомляйте Черняхівське управління ГУДПСС в Житомирській області!