Вітаємо із Днем народження робітницю з благоустрою Людмилу Пилипчук
Дата: 25.01.2023 08:00
Кількість переглядів: 136
Вітаємо із Днем народження робітницю з благоустрою Людмилу Пилипчук.
Шановна Людмило Василівно!
Прийміть наші поздоровлення. Насамперед, бажаємо Вам міцного здоров’я, нестримної енергії, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаємо щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди. Нехай Вас у всіх починаннях супроводжуватиме удача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців. Наснаги і довгих щасливих літ.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04344156/9a55ff59509a6963376e451efc3dd6af.jpg)
« повернутися