У с. Жадьки Черняхівської громади провели в останню путь захисника України Станіслава Шикіту

Дата: 23.01.2023 16:00

Фото без описуСьогодні, 23 січня 2023 року, у с. Жадьки Черняхівської громади провели в останню путь захисника України Станіслава Шикіту.

Важко чути звістки про смерть наших захисників, а ще важче знайти слова втіхи для рідних, близьких та знайомих, - для тих, хто у цій війні втратив найдорожчу людину…

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся і Жадьківського старостинського округу. 18 січня 2023 року біля селища Червона гора Бахмутського району Донецької області загинув Шикіта Станіслав Миколайович.

Доля Героя розпорядилась так, що життя його обірвалось на землі, де воно і розпочалось. Станіслав Миколайович народився 19 вересня 1979 року в селі Білокузьминівка Константинівського району Донецької області.

Тут пройшли перші його дитячі роки. З часом родина переїхала до Полтавської області. Там Станіслав навчався в Гадяцькій школі №3, після закінчення якої продовжив навчання в місцевому ПТУ, де здобув професію водія-меліоратора.

Далі була служба в армії. Після повернення зі служби, поїхав до Києва, зайнявся улюбленою справою – пішов працювати водієм у службу таксі.

З перших днів повномасштабного вторгнення рашистів,Станіслав не вагаючись прийняв рішення стати на захист Батьківщини. Повернувшись в село, вже 12 березня пішов добровольцем на службу в ЗСУ. Пройшов нелегкий бойовий шлях у багатьох гарячих точках. На жаль, на 44 році його життя обірвалось. Загинув як Герой.

Захисник України повернувся на щиті 23 січня 2023 року. Цього ж дня відбулось прощання.

Віддати останню шану мужньому земляку прийшли керівництво громади і староста Жадьківського старостинського округу, представники дев`ятого віділу Житомирського РТЦК та СП, військові побратими і земляки . Духівництво на чолі з Архієпископом Житомирським і Поліським Володимиром звершили чин поховання Героя.
Висловлюємо щирі співчуття мамі Валентині Миколаївні та близьким і рідним покійного.

Нехай душа загиблого Станіслава знайде вічний спокій.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях.

Вічна пам’ять і слава Герою!