У с. Жадьки Черняхівської громади провели в останню путь захисника України Станіслава Шикіту

Дата: 23.01.2023 16:00

Сьогодні, 23 січня 2023 року, у с. Жадьки Черняхівської громади провели в останню путь захисника України Станіслава Шикіту.

Важко чути звістки про смерть наших захисників, а ще важче знайти слова втіхи для рідних, близьких та знайомих, - для тих, хто у цій війні втратив найдорожчу людину…

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся і Жадьківського старостинського округу. 18 січня 2023 року біля селища Червона гора Бахмутського району Донецької області загинув к Шикіта Станіслав Миколайович.

Доля Героя розпорядилась так, що життя його обірвалось на землі, де воно і розпочалось. Станіслав Миколайович народився 19 вересня 1979 року в селі Білокузьминівка Константинівського району Донецької області.

Тут пройшли перші його дитячі роки. З часом родина переїхала до Полтавської області. Там Станіслав навчався в Гадяцькій школі №3, після закінчення якої продовжив навчання в місцевому ПТУ, де здобув професію водія-меліоратора.

Далі була служба в армії. Після повернення зі служби, поїхав до Києва, зайнявся улюбленою справою – пішов працювати водієм у службу таксі.

З перших днів повномасштабного вторгнення рашистів,Станіслав не вагаючись прийняв рішення стати на захист Батьківщини. Повернувшись в село, вже 12 березня пішов добровольцем на службу в ЗСУ. Пройшов нелегкий бойовий шлях у багатьох гарячих точках. На жаль, на 44 році його життя обірвалось. Загинув як Герой.

Захисник України повернувся на щиті 23 січня 2023 року. Цього ж дня відбулось прощання.

Віддати останню шану мужньому земляку прийшли керівництво громади і староста Жадьківського старостинського округу, представники дев`ятого віділу Житомирського РТЦК та СП, військові побратими і земляки . Духівництво на чолі з Архієпископом Житомирським і Поліським Володимиром звершили чин поховання Героя.
Висловлюємо щирі співчуття мамі Валентині Миколаївні та близьким і рідним покійного.

Нехай душа загиблого Станіслава знайде вічний спокій.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях.

Вічна пам’ять і слава Герою!