У війні за Україну загинув Сергій ДАВИДЮК із с. Сліпчиці

Дата: 23.01.2023 09:00

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі, які приносить нам війна. Вона забирає найкращих синів нашої України, які стали в ряди воїнів, щоб дати відсіч ворогу заради нашої незалежності і свободи.

13 січня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу біля м. Соледар загинув наш земляк - Сергій ДАВИДЮК, який проживав разом із дружиною і дітьми в с.Сліпчиці Черняхівської громади.

Від всієї громади низько схиляємо голови у скорботі, щиро співчуваємо батькам Героя, дружині і двом дітям, які залишились без батька, всім рідним і друзям, побратимам.

За рішенням родини, Сергія Давидюка поховали 21 січня 2023 року в його рідному селі Велике Вербче Сарнинського району Рівненської області.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!