Семінарське заняття з інженерної підготовки. Вибухові пристрої та правила безпечної поведінки

Дата: 20.01.2023 15:00

Під час війни і ще тривалий час після її завершення знання про види вибухових пристроїв та правила поведінки в разі їх виявлення будуть актуальними для людей різних професій.

Сьогодні інструктори дев'ятого відділу Житомирського РТЦК та СП Василь Бондаренко і Віталій Паламарчук, які володіють фаховою інформацією про різноманітні боєприпаси і вибухові пристрої, на базі Черняхівської селищної ради провели семінарське заняття для керівників органів місцевого самоврядування, старост старостинських округів, директорів закладів освіти, представників правоохоронних органів і рятувальників.

Зокрема, слухачів ознайомили з видами вибухонебезпечних предметів та їхньою ідентифікацією за характерними ознаками. Пояснили принципи безпеки при виявленні різних боєприпасів.

Особлива увага приділялася тому, що категорично забороняється робити у таких випадках:

• Ні в якому разі не потрібно нічого зачіпати.
  • Повідомити про небезпечну знахідку у відповідні служби.
  • Розмінуванням і знешкодженням вибухонебезпечних предметів повинні займатися тільки виключно підготовлені фахівці-сапери, які мають відповідний досвід і допущені до цього виду робіт.