Вітаємо здобувачів освіти та педагогів з перемогами на олімпіаді з екології

Дата: 20.01.2023 08:30

Фото без описуСтартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад Житомирщини!

Вітаємо з успішним виступом на олімпіаді з екології здобувачів освіти та педагогів:

• Даниловську Надію ученицю 10 класу та вчителя Ворончук Любов Ігорівну (Черняхівський ліцей №1) з І місцем;
  • Войтовича Олександра учня 10 класу, виступав за 11 клас та вчителя Войтович Марію Михайлівну (Черняхівського ліцею №2) з ІІ місцем.

Учні Черняхівщини своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу!

Наші учні, всупереч агресії росії, продовжують здобувати перемоги на конкурсах та олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб глибоко розбиратися в темах, не соромляться ставити додаткові питання й шукати авторитетні джерела інформації. А педагоги закладів підтримують і допомагають своїм школярам у всьому!

Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Коли разом збираються розвиваються, шукають, цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконаліше.

Учням бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Педагогам висловлюємо щиру вдячність та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача! Пишаємось нашими розумниками та креативними педагогами!
Бажаємо їм і надалі бути у фарватері розвитку сучасної української науки!

Слава Україні!

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради