Укренерго запровадив аварійні відключення електроенергії у області 18 січня

Дата: 18.01.2023 14:30

Фото без описуАТ “ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО” повідомляє, що у зв’язку з пошкодженням енергогенеруючого обладнання російськими окупантами, в Житомирській області 18 січня введені аварійні відключення.

Звертаємо вашу увагу, що укладені на ранок графіки погодинних відключень тимчасово не діють.

У зв‘язку з відключеннями можливі коливання напруги, тому енергетики закликають: для збереження електроприладів не залишайте їх в розетках, особливо ті, які керуються мікросхемами і мікрочіпами.

Використовуйте їх через 15-30 хвилин після відновлення електропостачання, поки енергосистема не стабілізується.

Звертаємо увагу на потребу максимально скоротити споживання електроенергії, зокрема вимкнути потужні прилади у години пікових навантажень: з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Мінімізуйте використання пральних машин, бойлерів, кондиціонерів, обігрівачів. Також по можливості обмежте використання електрочайників та електроплит, вимикайте світло в приміщеннях, де ви не перебуваєте, перенесіть ремонтні роботи на світлі години доби.

Крім того, наполегливо звертаємося до бізнесу області: вимкніть вивіски та зайве освітлення у години пікових навантажень. Кожен кіловат енергії, яку ви не використаєте, дасть додаткову стабільність нашій енергосистемі.