Вони витримали - не витримав бетон

Дата: 16.01.2023 09:00

“Вони витримали - не витримав бетон” - фраза, яка увійшла в історію як подвиг наших незламних "кіборгів".

16 січня вшановуємо пам’ять легендарних захисників, які протягом 242 днів під шквальним вогнем утримували оборону Донецького аеропорту від російських окупантів. За безстрашність і непереможність українських військових та добровольців прозвали “кіборгами”. Вони – символ незламності, нескореності й патріотизму.

Ця героїчна оборона, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. Всі ці дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російських окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи малесенький клаптик української землі.

Велика шана і подяка їм за мужність і героїзм.

А полеглим – вічна пам’ять і слава!