Запрошуємо заклади загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти до відеопроєкту "Капсула часу з посланням у майбутнє"

Дата: 16.01.2023 11:00

До Дня Соборності України (22 січня 2023 року) запрошуємо заклади загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти до відеопроєкту "Капсула часу з посланням у майбутнє".

Метою проєкту є зафільмувати думки, бажання та мрії українців сьогодні, щоб нагадати про них в майбутньому.

Саме зараз ми творимо історію Батьківщини, віддаючи найважливіше: час, сили, здоров’я та навіть життя. Кожне послання від кожного українця є надважливим, адже саме ми формуємо майбутнє нашої держави, квітучої та непереможної України.

Зміст та вимоги до відеопроєкту:

• Учасники відеопроєкту записують відеозвернення в майбутнє у якому дають відповіді на наступні запитання:

1. Якою ви бачите нашу країну через 5 років?

2. Що зміниться за ці 5 років?

3. Про що ми будемо мріяти?

4. Що змушує вас вірити в перемогу?

5. Які нові традиції з’являться в українців?

• Завантажити відео потрібно в горизонтальному форматі. Ракурс для знімання – портретний, або поясний план з акцентом на людині. Тривалість відео до 3 хв.

Учасники з 16 січня до 31 січня 2023 року виставляють відео роботи на власних ВІДКРИТИХ інтернет-ресурсах (Facebook, Instagram, Tik-Tok, YouTube тощо) з хештегом #капсула_часу

Всі учасники відеопроєкту нагороджуються дипломами відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради