Відбулась двадцять сьома позачергова сесія селищної ради VIII скликання

Дата: 13.01.2023 12:50

З метою вирішення нагальних питань громади, 13 січня 2023 року відбулась двадцять сьома позачергова сесія селищної ради VIII скликання (ВІДЕО). Відкрила і вела пленарне засідання Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про захисників і захисниць, полеглих в боях за Україну, та всіх невинних жертв злочинної російської агресії.

На порядок денний винесено два питання:

• Про внесення змін до бюджету Черняхівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Відповідали на запитання, які виникли в  депутатів до першого питання порядку денного, начальник відділу фінансів Інна Гриневич та начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Заборчук.

• Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Ющенко поінформував присутніх з питання "Про розгляд листа Коростишівської окружної прокуратури від 27 грудня 2022 року щодо прийняття у комунальну власність громади будівлі Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу Черняхівської музичної школи».

Із проектами рішень депутати мали змогу ознайомитись завчасно на засіданні профільної комісії.

Присутні депутати одноголосно підтримали дані проекти рішень. На цьому позачергова сесія селищної ради завершила свою роботу.