Черняхівська громада

Житомирський район, Житомирська область

Новорічний турнір з волейболу серед юнаків закладів освіти Черняхівської громади

Дата: 04.01.2023 08:00
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

Попри трагедії війни, життя триває, бо лише з вірою у нього можна здобути Перемогу.

Спортивне життя не виняток. Попри завантаженість турботами сьогодення, багато юнаків Черняхівщини все більше розуміють важливість занять фізичною культурою та спортом. Своє прагнення зробити це невід’ємною складовою щодня вони засвідчили активною участю в новорічному турнірі з волейболу, який пройшов 2 січня 2023 року на базі Черняхівського ліцею №1.

Відкрили турнір директор ліцею №1 Вікторія Пироговська, заступник голови Черняхівської селищної ради Андрій Ющенко, керуючий справами виконавчого комітету Василь Чечко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Світлана Колядич і депутат Черняхівської селищної ради Андрій Маційчук.

Позмагатися за головний кубок турніру приїхало понад 60 школярів з п’яти закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради: Черняхівський ліцей №1, Черняхівський ліцей №2, Головинський ліцей, Селянщинський ліцей, Жадьківський ліцей.

Кожна гра складалася з двох партій зі зміною ігрового поля після кожної з них. У випадку нічиєї – розігрувалася додаткова партія. Тривалість однієї партії – 25 очок.

Глядачі, які попри ранній старт змагань, заповнили зал. Кожна гра була цікавою та захоплюючою. Так як усі команди були сильні та варті перемоги, то до самого завершення змагань зберігалась інтрига.

У підсумку змагань перше місце посіла команда юнаків Черняхівського ліцею №1, другим призером стала команда Черняхівського ліцею №2, третє призове місце завоювала команда Головинського ліцею.

Переможців та призерів турніру нагородили кубом, медалями, грамотами, солодощами від меценатів турніру Миколи Савченка та Андрія Маційчука.

Захід приніс усім присутнім – гравцям, вболівальникам, тренерам та вчителям - цікаві враження та езабутні емоції.

Дякуємо юнакам за цікаву гру та бажаємо подальших спортивних перемог!