На дитячій точці «Спільно» селищний голова Наталія Ревчук привітала дітей із прийдешнім Новим роком

Дата: 30.12.2022 12:00

У Черняхові на дитячій точці «Спільно» Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук привітала дітей та їхніх батьків із прийдешнім Новим роком.

Разом із відвідувачами дитячої точки Спільно та Святим Миколаєм керівник громади прикрасила ялинку з новорічними побажаннями. Після того Наталія Миколаївна пригостила дітей солодощами і фруктами, які придбала за власні кошти.

"Хай свято у наших дітей обов'язково буде. А Новий рік здійснить нашу спільну мрію - і подарує Україні Перемогу." - побажала очільник громади.

Тож нехай у дитячих спогадах юних українців, які переживають війну, будуть святкові та позитивні моменти! Зараз, як ніколи, їм важлива увага та підтримка.