Дата: 28.12.2022 13:00

Попри те, що в Україні триває війна, у наших дітей величезне бажання тренуватися й розвиватися. І вони показують чудові результати.

26 грудня 2022 року у спортивній залі Черняхівського ліцею №1 проходив Новорічний турнір з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради.

Команди позмагалися за головний спортивний кубок та подарували глядачам цікаві ігрові моменти.

Відкрили турнір директор Черняхівського ліцею №1 Вікторія Пироговська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Заборчук, головний спеціаліст відділу освітим Світлана Колядич та депутат Черняхівської селищної ради Андрій Маційчук, які побажали усім миру та чесної спортивної боротьби на волейбольному майданчику.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Учасники змагалися по коловій системі і показали хороший рівень гри. Кожна гра була цікавою. Особливо напруженими стали фінальні матчі, у яких змагалися команди Черняхівського ліцею №1 та Головинського ліцею. Після запеклих протистоянь I місце посіла команда Черняхівського ліцею №1, II місце – Головинський ліцей, III місце – ДЮСШ.

Переможців та призерів турніру нагородили кубом, медалями, грамотами, солодощами від меценатів турніру Миколи Савченка та Андрія Маційчука.

Світлана Колядич, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту