Напередодні новорічно-різдвяних свят в Черняхівській громаді вітаємо дітей статусних категорій

Дата: 27.12.2022 15:00

Традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят в Черняхівській громаді вітаємо дітей статусних категорій.

Протягом двох днів, 26 і 27 грудня, спілкувались із Святим Миколаєм, грались та сміялись разом із казковими героями, дивились казкову лялькову виставу «Попелюшка» від артистів Черняхівського будинку культури і отримували солодкі новорічні подарунки від Черняхівської селищної ради діти нашої громади, які мають статуси.

Центр соціальних служб запрошував на свято дітей загиблих військовослужбовців, дітей із внутрішньо-переміщених сімей та дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій.

Служба у справах дітей запрошувала на новорічний захід  дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загалом на святкове дійство було запрошено 483 дитини. А це – 483 вручених подарунків і майже пів тисячі радісних дитячих посмішок! Це світлі емоції, що, як відомо, є найкращою підтримкою у важкі часи.

Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук, вітаючи присутніх, побажала усім у прийдешньому році здійснення мрій, міцного здоров’я, перемоги нашій країні та добра всім українцям: «Нехай зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, а Різдвяна зоря запалить у серцях вогонь віри, любові, надії та оптимізму!».