У Черняхівській громаді закупили генератори для закладів освіти

Дата: 26.12.2022 16:00

Із початком холодів країна-терорист цілеспрямовано атакує об’єкти генерації та постачання електричної енергії. Енергосистема України пережила масовані атаки ворожих ракет та дронів.

З метою забезпечення безперебійного функціонування котелень та котельного обладнання в умовах планових та екстрених відключень електроенергії, рішенням виконавчого комітету Черняхівської селищної ради від 14 жовтня 2022 року виділено з місцевого бюджету 480 тис. грн., а 9 грудня цього року рішенням 26 сесії селищної ради VIII скликання ще додатково направлено з селищного бюджету 679 тис. грн. на закупівлю генераторів для закладів освіти громади.

Відділом освіти молоді та спорту Черняхівської селищної ради вже закуплено 10 генераторів різних потужностей (5 бензинових по 2,7 кВт, вартістю 32,5 тис. грн./шт; ще 5 дизельних по 6 кВт, вартістю 116 тис. грн./шт.) для закладів освіти громади і укриттів в них. Завдяки цьому буде можливим підтримувати належний температурний режим в приміщеннях закладів та комфортні умови навчання.

Надалі проводиться робота щодо забезпечення генераторами усіх закладів освіти та наявних укриттів.