Відбулись змагання з черлідингу серед школярів закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради

Дата: 23.12.2022 15:20

22 грудня 2022 року у спортивному залі Черняхівського ліцею №2 відбувся яскравий захід – змагання з черлідингу серед школярів закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради.

Основні цілі змагань:

• розвиток та популяризація черліденгу серед школярів Черняхівської територіальної громади;
  • підвищення спортивної майстерності команд-учасниць змагань;
  • обмін досвідом між тренерами та командами;
  • залучення дітей, підлітків та молоді до систематичних занять фізкультурою і спортом.

Таким чином це дасть змогу виявити талановиту молодь, щоб у подальшому допомогти їм реалізувати себе й, можливо, піти у великий спорт.

Дівчата і хлопці змагалися у двох номінаціях :

• «POM DANCE» – танець з помпонами, в якому учасники мають виконати кілька обов’язкових елементів;
  • «CHEER» – змагання на кращий спортивний девіз («кричалку»).

Учасників заходу привітали начальник відділу освіти молоді та спорту Наталія Заборчук та директор Черняхівського ліцею №2 Валентина Каллер, які побажали юним спортсменам здоров’я, мирного життя, здійснення мрій.

Черлідери підготували по-справжньому запальні номери, підійшли до конкурсу з ініціативою та фантазією. Власну спортивну майстерність, відмінне відчуття музичного ритму, граційність, видовищність виступів, роботу всієї команди та любов до спорту продемонстрували понад 90 учасників. Черлідери виглядали наче моделі — макіяж, спортивні статури, яскравий одяг. Кожна з них тримала в руках помпони, завдяки яким та своєму голосу робили галас в спортзалі. Отож учасники змагань подарували глядачам яскраве та емоційне видовище. В результаті змагань місця розподілилися наступним чином:

• Кубок змагань з черлідингу здобула дружна команда Головинського ліцею.
  • Перше місце посіли дві потужні, позитивної енергії та гарного настрою команди Черняхівського ліцею №2 та Черняхівського ліцею №1.
  • Другу сходинку – посіла команда Селянщинського ліцею.
  • Бронза в юних спортсменів Дівочківської гімназії та Андріївського ліцею.

Особливо хочеться відзначити та подякувати педагогам, які протягом часу вигадували номери та турбувалися про своїх вихованок і вихованців. Все починається з джерела. Команда, в першу чергу, є віддзеркаленням вчителя. Бажаємо, щоб фізкультура заряджала вас і ваших учнів позитивною енергією і бадьорістю, щоб у вашому житті завжди було попадання в яблучко, старти до успіху і фініші біля берегів виконання мрії.

Під час змагань свої таланти дарували всім присутнім юні вихованці Черняхівського ліцею №2 та Будинку дитячої та юнацької творчості.

Команди були нагороджені грошовими преміями та солодкими подарунками, які вручили депутати селищної ради Віктор Ревчук та Андрій Маційчук. Щиро вам вдячні за вашу підтримку і допомогу. Хай вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

Вітаємо переможців та бажаємо нашій талановитій молоді подальших перемог на майбутніх змаганнях з черлідингу.

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради