Шановні працівники архівних установ! Вітаємо з професійним святом

Дата: 24.12.2022 08:00

Фото без описуШановні працівники архівних установ! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників архівних установ.

Ваша робота вкрай відповідальна та важлива. Професію працівника архіву обирають ті, хто розуміє значення потреби збереження документальної спадщини для прийдешніх поколінь, ті, хто цінує історію. Ви виконуєте важливу функцію забезпечення наших співгромадян соціально-правовою інформацією.

Дякуємо вам за ваш внесок у збереженні історії нашої країни, за дбайливе зберігання документації та відповідальність під час виконання обов’язків.

Щиро бажаю усім працівникам та ветеранам архівної справи невичерпної енергії, успіхів у всіх справах і починаннях. Міцного здоров’я та благополуччя у родинах. Нехай робота приносить вам задоволення, збагачує знаннями та життєвою мудрістю.

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК