Дата: 22.12.2022 17:00

Державна служба України з надзвичайних ситуацій запустила у Telelegram новий чат-бот «Інтерактивний інспектор».

Вказаний чат-бот створений Державною службою України з надзвичайних ситуацій з метою надання інформаційної підтримки суб’єктам господарювання. Наразі вказаний чат-бот дозволяє:
- обрати тип та необхідну кількість вогнегасників;
- визначити ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єкта господарювання, у залежності від якої визначається періодичність здійснення планових - - заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки;
- визначити категорію приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою;
- визначити клас зони приміщення залежно від параметрів його функціонування;
- завітати до Портал електронних послуг Державної служби України з надзвичайних ситуацій, де можна подати на реєстрацію декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки або ознайомитися з реєстром суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

У найближчий час функціональні можливості чат-боту «інтерактивний інспектор» буде суттєво розширено.
Крокуємо разом у майбутнє!

Посилання на чат-бот https://t.me/Interactive_Inspector_Bot