Дата: 21.12.2022 08:00

Вихованці Черняхівської станції юних техніків виготовляють окопні свічки та сувеніри для наших захисників.

День у день на гурток до Олени Демчук мчать маленькі патріоти. Вони із задоволенням після уроків залітають до класу, щоб подарувати тепло та радість нашим захисникам.

Щиро тішуся, що в нас зростає свідоме покоління. Покоління, яке розуміє, що воно може допомагати. Їхня робота кропітка. Згортати картон, заливати віск, і вуаля - свічки готові. Звичайно, що все це виконується під пильним оком керівника, який завжди допоможе й підтримає.

Виготовляючи свічки, діти вирішили, що цього замало. Щоб подарувати нашим захисникам гарні емоції, вони почали розмальовувати прапори, створювати унікальні листівки. Насправді від усіх цих виробів неймовірно гріє дитячим теплом і затишком рідної домівки.

Окрім того, щоб потішити воїнів напередодні новорічних свят і подарувати їм хоч трішки святкової атмосфери, юні майстри створюють ялиночки, янголяток. Ну і як завжди, плетуть фенечки. Знаєте, це вже традиція. Передавати браслетики нашим хоробрим захисникам. Подаруночки від дітей уже тішать і гріють наших захисників.

Олена Демчук зі своїми вихованцями віддають свічки та сувеніри волонтерам, які прямують на схід чи південь.

Тобто ми всі одна волонтерська родина, адже багато черняхівців допомагає з матеріалами для створення окопних свічок. Віск, банки - ці компоненти надважливі для того, щоб нашим військовим стало тепліше.

Хочемо щиро подякувати кожному, хто долучається до ініціативи й допомагає чим може. Ви - найкращі!

Пам'ятайте, що ми сильні, коли об'єднані одною метою. Нині маємо важливе завдання - допомагати нашим Лицарям. Діти та всі дорослі, які долучаються, чудово виконують це завдання!

Допомагаймо до переможного кінця!

Слава Україні! Героям Слава!

Ірина Осецька, волонтерка