Перший заступник начальника Житомирської РВА В’ячеслав Авраменко перевірив Пункти незламності на території Черняхівської громади

Дата: 12.12.2022 11:00

Зігрітися, відпочити, випити гарячого чаю, зарядити гаджети, за необхідності отримати першу домедичну допомогу – усе це можна зробити у «Пунктах незламності», що розгорнулися на території Черняхівської громади.

Роботу цих пунктів перевірив перший заступник начальника Житомирської районної військової адміністрації В’ячеслав Авраменко. Дві локації – стаціонарну і мобільну (у наметі) – розгорнула ДСНС. Спрощують пошук  «Пунктів незламності» на місцевості інформаційні вказівники.

Пункти, як це і повинно бути, працюють цілодобово й безкоштовно. Тут облаштовано все необхідне для безпечного та комфортного перебування людей на випадок тривалого відключення електроенергії чи тепла.

Житомирська районна військова адміністарція