Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 08:00

Шановні колеги, депутати Черняхівської селищної ради, члени виконавчого комітету, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем місцевого самоврядування!

Працювати з людьми і для людей, відстоювати інтереси та вирішувати проблеми територіальної громади — почесна і відповідальна місія.

Дякуємо працівникам місцевого самоврядування, депутатам, членам виконавчого комітету — усім, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню принципів народовладдя та демократії на місцях. Дякуємо за те, що всупереч важким воєнним реаліям цілої країни, ми спільно працюємо для Перемоги. Адже наша робота - це і вирішення щоденних проблем, й розвиток нашої громади в майбутньому. Сильна громада - це підтримка країни.

Бажаємо усім, найперше, - Перемоги. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Наталія РЕВЧУК,

Черняхівський селищний голова