У Черняхівській громаді офіційно відкрили дитячу точку «СПІЛЬНО». ФОТО

Дата: 06.12.2022 15:00

6 грудня в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості смт Черняхова розпочала роботу дитяча точка «ЮНІСЕФ Спільно». Це шоста така локація в Житомирській області.

На відкриття дитячої локації до Черняхова приїхала мобільна освітня команда InTouchUkraineFoundation.

Вітаючи присутніх, Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук зазначила, що місце, де діти можуть погратись і творчо відпочити з професійними педагогами, психологами та аніматорами, а батьки отримати необхідну інформаційну консультацію, - дуже важливе для всіх, хто переживає стресові ситуації через війну в Україні.

Ключові завдання проекту – інформування родин з дітьми про існуючі сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги (для сімей, що входять до вразливих категорій) та місцевих соціальних послуг, а також робота із дітьми, щоб вони мали доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни. Про це повідомила Крістіна Зеленко - організатор заходів та процесів крос-секторального проекту ЮНІСЕФ у Житомирській області.

Святковий настрій усім створили пісенні і танцювальні номери від вихованців творчих студій Будинку дитячої та юнацької творчості та Черняхівського ліцею №2.

Послуги, які надаються у дитячих точках “СПІЛЬНО”:

• психологічна консультація (психолог, перша психологічна допомога для

дітей та дорослих, перенаправлення);

• медична консультація для дітей та дорослих (сімейний лікар або

медсестра, базове консультування, перенаправлення);

• консультування соціального працівника щодо доступних соціальних послуг у

громаді, перенаправлення для дітей з інвалідністю та інших вразливих

категорій;

• групові заняття для дітей з соціальним педагогом, волонтерами, розвиваючі та освітні заняття (арттерапія, ігри).

У межах крос-секторального проекту ГО «НУО «In Touch Ukraine Foundation» за підтримки дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ дитячі точки «Спільно» забезпечуються комп’ютерною технікою, меблями, освітніми та ігровими матеріалами.

Про розклад занять та активностей на дитячій точці дізнавайтеся на Фейсбук-сторінці Спільно Черняхів.