З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2022 08:00

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Найменше, що може зробити кожен із нас – щиро дякувати нашим захисникам за можливість жити і працювати на благо України, за звільнену від окупантів рідну землю, за те, що ви продовжуєте боротись за кожний її метр і, ми віримо, обов’язково здобудете таку омріяну українцями Перемогу! Дякуємо вам, наші найкращі!

Сьогодні День Збройних Сил України ми зустрічаємо в умовах війни. Тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки, мужньо тримають фронт зі зброєю в руках. На жаль, ми теж втрачаємо своїх Героїв, які гинуть у кривавій боротьбі з ворогом. Співчуваємо рідним і близьким загиблих і низько схиляємо голови… Імена Героїв вже навіки вписані в історію становлення сучасної України. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

У цей складний для нашої країни час всі усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Ми впевнені в тому, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю. В цьому вже переконались не тільки українці – весь цивілізований світ підтримує наших захисників і захоплюється їхньою мужністю.

Бажаємо усім, хто відважно боронить Україну, пройти складні випробування і повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

Дякуємо за патріотизм і ветеранам військової служби, родинам військових!

Здоров’я і благополуччя вам! Перемоги, миру і злагоди!

Слава Україні! Слава її захисникам!

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК